KONKURS z okazji DNIA KOBIET „Dlaczego warto być KOBIETĄ?”

6 marca 2021 r. na fanpage’u GOK – Gminny Ośrodek Kultury w Buczkowicach ogłosił konkurs online z okazji Dnia Kobiet „Dlaczego warto być KOBIETĄ?”
Konkurs trwający od 6 do 8 marca (do godz. 20:00) był skierowany do wszystkich chętnych pań. Warunkiem udziału w konkursie było udzielenie w komentarzu pod postem odpowiedzi na konkursowe pytanie – Dlaczego warto być kobietą? Pod naszym konkursowym postem pojawiło się kilka różnych, kreatywnych i oryginalnych komentarzy, które zawierały odpowiedź na konkursowe pytanie oraz przemawiały za tym, że warto być kobietą. Laureatkami konkursu zostały panie, które zdobyły kolejno: , oraz „lajków”. Gratulujemy! Laureatki zostały obdarowane voucherami na lokalne usługi kosmetyczno-fryzjerskie! Protokół konkursu dostępny jest w siedzibie GOK Buczkowice. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i wspólną zabawę.

 

KONKURS dla mężczyzn „Za co kochamy kobiety?”

6 marca 2021 r. na fanpage’u GOK – Gminny Ośrodek Kultury w Buczkowicach ogłosił konkurs online pn. „Za co kochamy kobiety?” skierowany do mężczyzn zorganizowany z okazji Dnia Kobiet. Konkurs trwający od 6 do 8 marca (do godz. 21:00) był skierowany do wszystkich chętnych mężczyzn. Warunkiem udziału w konkursie było udzielenie w komentarzu pod postem odpowiedzi na konkursowe pytanie – „Za co kochamy kobiety?”. Pod naszym konkursowym postem pojawiło się kilka różnych, kreatywnych i oryginalnych odpowiedzi, w których pojawiła się odpowiedź na konkursowe pytanie.  Laureatami konkursu zostali panowie, którzy zdobyli kolejno: , , „lajków”. Gratulujemy! Laureaci otrzymali vouchery na lokalne usługi kosmetyczno-fryzjerskie, którymi mogą obdarować swoje ukochane kobiety! Protokół konkursu dostępny jest w siedzibie GOK Buczkowice. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i wspólną zabawę.

 

Zapraszamy Panie i Panów do udziału w kolejnych KONKURSACH GOK BUCZKOWICE.

 

 

 

 

 

 

 

ŻYCZENIA NA DZIEŃ KOBIET w wykonaniu Grupy Teatralnej “Teatr i My”

KILKA SŁÓW O KOBIETACH z przymrużeniem oka….
Wanda Kochmańska Aktorka Grupy Teatralnej “Teatr i My”